Телескопічна та стаціонарна штанга для душової кабіни

Штанга душової кабіни – це кріпильний елемент конструкції скляної душової кабіни, котрий забезпечує міцність та безпечність користування. Кріпильні штанги встановлюються на верхню частину скла. Штанги душової кабіни можуть кріпитися до стіни – штанга стіна-скло, або фіксувати між собою два скла – штанга скло-скло.

Виробник фурнітури, компанія Pauli + Sohn GmbH, пропонує три варіанти кріпильних штанг – телескопічні штанги, стаціонарні штанги, також Ви можете самостійно скомплектувати штангу з комплектуючих. Вибір моделі штанги, в першу чергу, залежить від розміру душової кабіни, конструкції душової кабіни та способу встановлення штанги.

Найбезпечнішим кріпленням нерухомого скла є встановлення штанги стіна-скло 90°, але такий варіант не завжди можливий. За умови встановлення штанги з довільним кутом кріплення до стіни і до скла - кут між штангою і склом має бути більшим за 30°, це гарантує надійну фіксацію скла.

Докладніше...

Телескопічні штанги Pauli

Телескопічні штанги – це надійні та міцні штанги для кабін великого розміру. Телескопічну штангу слід обирати за умови, якщо довжина штанги більша ніж 1200 мм. Телескопічні штанги представлені в квадратному і круглому дизайні. Усі моделі мають плаваючі (довільні) кути кріплення і до стіни, і до скла, що дає змогу надійно закріпити нерухоме скло навіть при асиметрії стін. Звертаємо вашу увагу - штанги телескопічні в описі моделей мають вказівку на мінімальний і максимальний розмір. 

 

Для кріплення скла в п'ятикутних і П-конструкціях душових кабін використовується телескопічна штанга скло-скло. Штанга для душової кабіни в цьому випадку встановлюється над скляними дверима і з'єднує нерухоме скло.

Штанга телескопічна – монтаж

Для встановлення телескопічної штанги не потрібні свердління скла - штанги для душових кабін одягаються на крайки скла і затискаються фіксувальними гвинтами.

Телескопічні штанги Pauli, представлені у великому асортименті. Штанга для душової кабіни обирається виходячи з необхідних функціональних характеристик і з урахуванням дизайну решти фурнітури скляної душової кабіни. За необхідності, телескопічна штанга може бути доукомплектована додатковими елементами – Т-з'єднанням (для одночасного кріплення кількох нерухомих частин душової кабіни) або обмежувачами відкривання скляних дверей.

Стаціонарні штанги Pauli

Стаціонарні штанги Pauli – це накладні кріпильні елементи, корті не мають труб-перемичок, котрі, зазвичай, розміщуються в середині кабіни. Стаціонарні штанги мають лаконічний дизайн і доступні у різних кольорах покриття. Стаціонарні штанги мають бути встановлені виключно для вказаних розмірів скла. Встановлення на скло більших розмірів не гарантує надійність кріплення.

Штанга стаціонарна – монтаж

Всі моделі стаціонарних штанг встановлюються на верхню кромку скла і мають затискні гвинти, котрі закриті декоративними накладками. Гвинти кріплення штанги до стіни не входять у комплектацію і мають бути підібрані з урахуванням конкретної ситуації монтажу.

Важливо:

Штанги кріпильні - це додаткова міцність конструкції скляної душової кабіни. Використовуючи штанги для душових кабін, ви забезпечуєте власну безпеку.

Стаціонарна штанга 8449ms-L

Артикул : 8449ms-L

Серія : –

Товщина скла : 6-8-10мм

Подробнее

Стаціонарна штанга 8449ms-R

Артикул : 8449ms-R

Серія : –

Товщина скла : 6-8-10мм

Подробнее

Стаціонарна штанга 8439zn-L-180

Артикул : 8439zn-L-180

Серія : –

Товщина скла : 6-8-10мм

Подробнее

Телескопічна штанга 8474ms

Артикул : 8474ms

Серія : –

Товщина скла : 6-8-10мм

Подробнее

Телескопічна штанга 8475ms

Артикул : 8475ms

Серія : –

Товщина скла : 6-8-10мм

Подробнее

Телескопічна штанга 8477ms

Артикул : 8477ms

Серія : –

Товщина скла : –

Подробнее

Телескопічна штанга 8432ms

Артикул : 8432ms

Серія : –

Товщина скла : 8-10мм

Подробнее

Телескопічна штанга 8434ms

Артикул : 8434ms

Серія : –

Товщина скла : 8-10мм

Подробнее

Copyright © Всі права захищено, 2023
По вашему запросу ничего не найдено