Pontere – розкішний душ для безлічі варіантів

Кріплення та петлі серії Pontere є одними з найбільш багатофункціональних. Pontere – це високоякісна, естетична фурнітура для індивідуальних рішень на складних об'єктах. Pontere - це серія, яка приймає будь-який виклик і пропонує майже безмежні можливості для реалізації дизайн-проєкту.

Петлі цієї серії мають доводчик закриття дверей на останніх сантиметрах і регулювання положення закритих дверей. Ідеальні під час встановлення душових у ніші, кутових душових, 5-кутних конструкціях, П-конструкціях, стаціонарних нерухомих перегородок великих розмірів. Петлі цієї серії відкриваються в обидва боки (маятникові петлі), але в разі встановлення певних моделей ущільнювальних профілів можуть працювати як петлі одностороннього відкриття. Кріплення нерухомого скла також мають регулювання кута кріплення скла до стіни (крім Арт 8418ms), що дає змогу їх встановлювати в приміщеннях з асиметрією стін або за наявності неправильних (довільних) кутів приєднання скла до стіни.

Особливістю фурнітури цієї серії є велике припустиме навантаження на кріплення і петлі. Фурнітура серії Pontere виготовлена з латунного сплаву і має три варіанти вологостійкого покриття. Усі кріплення та петлі мають декоративні кришки, які закривають гвинти кріплення фурнітури до стіни. За певної обробки скла є можливість монтажу душової кабіни без ущільнювальних профілів. Відстань від ребра скла до стіни в цьому випадку 3 мм.

петлі маятникові, але в разі встановлення петель з ущільнювальними профілями можуть працювати як петлі одностороннього відкриття

наявність доводчика закриття дверей на останніх 15-20°

регульоване нульове положення дверей

овальні вирізи у кріпильній лапці для регулювання положення петлі (або кріплення) на стіні

у кріпленнях для нерухомого скла можливе регулювання кута з'єднання скла зі стіною або скла зі склом (гострі або тупі кути, за винятком Арт 8418ms)

можливість монтажу без ущільнювальних профілів

можлива товщина скла 8-10 мм

обов'язкова обробка скла - гартування; для петель - вирізи відповідно до креслень; для кріплень - свердління скла

для кріплень і петель за наявності довільних кутів - на кромці скла необхідно зробити скос

швидкий монтаж

наявність декоративних кришок, які приховують кріпильні гвинти. Кількість кріпильних гвинтів фурнітури до стіни - 3 шт.

за умови дотримання вказаних навантажень на фурнітуру – не потребує додаткового обслуговування

допустиме навантаження на 2 петлі або кріплення - 50 кг, що відповідає склу 1000х2000 мм за товщини скла 10 мм (за винятком петлі Арт 8404ms)

за замовчуванням, петлі та кріплення серії Pontere, укомплектовані внутрішніми вкладками для скла 8 мм. При встановленні фурнітури на скло 10 мм – необхідно замовити та замінити внутрішні вкладки

доступні кольори покриття: хром, сатин, нержавіюча сталь (шліфована)

експлуатаційні характеристики протестовано на відповідність німецьким стандартам якості DIN EN 14428.

Copyright © Всі права захищено, 2023
По вашему запросу ничего не найдено