Душові кабіни на замовлення - виготовлення, монтаж

Виготовлення душової кабіни за індивідуальними розмірами - це можливість максимально використати доступну площу, врахувати всі особливості приміщення ванної кімнати ‒ розташування меблів, поличок, виступів і ніш. Душові кабіни на замовлення, навіть за умови використання типової конструкції, можуть виготовлятися в кількох варіантах.

Виготовлення скляної душової кабіни за індивідуальними розмірами починається із розробки проєкту. Якщо у вас є специфічні побажання щодо розміщення, форми душової кабіни або способу кріплення скла душової кабіни – краще почати проєктні роботи завчасно. В деяких випадках потрібні підготовчі роботи місця встановлення душової кабіни ще до завершення облицювання стін плиткою. Зазвичай, це стосується душових кабін складної форми, кабін на мансардних поверхах, та при асиметрії стін ванної кімнати. У кожному конкретному випадку, ми запропонуємо кращі технічні рішення для виготовлення саме вашої душової кабіни та надамо необхідні технічні креслення підготовки місця встановлення душової кабіни.

Виготовлення душової кабіни за індивідуальним проєктом дає змогу максимально врахувати уподобання замовника. Висота скла, колір скла та кріпильної фурнітури, ширина душових дверей, наявність чи відсутність ущільнювачів – всі ці параметри можна і потрібно підібрати саме для вашого проєкту. Саме ви обираєте зручну ширину душових дверей та визначаєте, як саме відкриватимуться душові двері. Скляні душові двері можуть відкриватися назовні або всередину, складатися гармошкою або бути розсувними.

Монтаж душової кабіни на замовлення передбачає встановлення душової кабіни саме тих розмірів, конфігурації та комплектації котра буде зручна і безпечна саме у вашому домі.

Якщо монтаж душових кабін виконує досвідчений фахівець-установник, то, зважаючи на особливості вашої ванної кімнати, він запропонує найкращі варіанти кріплення скла до стіни, з'єднання рухомих елементів, способи герметизації з'єднань. Важливим є використання якісних допоміжних матеріалів – герметиків, саморізів та дюбелів для надійної фіксації петлі чи кріплення до стіни. Враховуючи підвищену вологість приміщення ванної кімнати де встановлюється душова кабіна – рекомендуємо використовувати тільки саморізи виготовлені із нержавіючої сталі.

Зробити душову кабіну можна будь-яких розмірів, обмеження може бути тільки в неприпустимості перевищення максимального навантаження на душові петлі та кріплення скла.

Виготовлення душових кабін може бути доповнене різними зручними аксесуарами – тримачем для рушника, дверним стопором, гачками для халата або ін. Ці аксесуари додають зручності під час використання душової кабіни. Усі аксесуари Pauli можна підібрати в одному стилі дизайну та в одному кольорі з основними комплектуючими душової кабіни.

Місце встановлення душової кабіни

Вимоги до місця у ванній кімнаті, де буде монтуватися душ:

 • плиткові або інші оздоблювальні роботи в місці встановлення душової кабіни мають бути завершені;
 • плиткові або інші оздоблювальні роботи в місці встановлення душової кабіни мають бути завершені;
 • якщо по периметру душової, з плитки, викладений водозахисний бордюр - його верхня кромка повинна мати ухил 2-3° у бік "вологої" зони;
 • щоб уникнути пошкоджень, монтажнику необхідна інформація щодо проходження комунікацій у місцях встановлення душа (розміщення труб розведення води, тепла підлога або інше).

Вартість виготовлення та монтажу душових кабін

Вартість виготовлення і монтажу душової кабіни розраховується індивідуально і залежить від таких факторів:

 • модель душової кабіни;
 • розміри кабіни;
 • колір, товщина та оздоблення скла;
 • наявність ніш, виступів або нерівностей стін;
 • обрана комплектація фурнітури (серія петель та кріплень, модель ручки, наявність або відсутність силіконових ущільнювачів і водозахисних поріжків);
 • поверховість приміщення, де відбуватиметься монтаж (іноді, скло неможливо доставити на поверх ліфтом);
 • віддаленість від Києва (якщо встановлення душової кабіни не в Києві).

Ціна виготовлення душової кабіни

Ціна душової кабіни виготовленої за індивідуальними розмірами складається з:

 • вартості комплекту фурнітури (петлі, кріплення, ручки, ущільнювачі, додаткові аксесуари тощо);
 • ціни скла - загартоване безпечне скло може бути прозорим, екстра прозорим (Діамант), тонованим (бронза, графіт або ін), матованим або прозорим з нанесеним піскоструминним малюнком;
 • вартості проєктування і монтажу душової кабіни;
 • вартості транспортних послуг.

З чого складаються монтажно-проєктувальні роботи

 • виїзд установника душових кабін на заміри (по Києву ця сума становить 500 грн, а при оформленні замовлення вона повертається);
 • розкрій скла з урахуванням обраної моделі, фурнітури та комплектації;
 • монтажні роботи зі встановлення душової кабіни.

Замовлення душових кабін

Для складання попереднього кошторису виготовлення і монтажу душової кабіни, напишіть нам на електронну адресу info@dnd.com.ua або зателефонуйте за телефонами, вказаними на сайті. Зазначте ваші уподобання щодо типу душової кабіни, бажаного кольору скла та фурнітури, особливостей монтажу та інші побажання. Якщо вам потрібна порада професійного установника душових кабін, ми із задоволенням вам допоможемо.

Copyright © Всі права захищено, 2023
По вашему запросу ничего не найдено