Flinter – чудовий мінімалізм

Серія Flinter підтвердження великих можливостей при мінімальних габаритах. Ця серія має плоскі форми і мінімальні габаритні розміри, що жодним чином не позначається на функціональності та кількості можливих варіантів виготовлення душової кабіни. Ця серія особливо затребувана під час виготовлення скляних шторок на ванну, душових кабін невеликих розмірів, скляних нерухомих перегородок. При цьому петлі скло-скло цієї серії мають кут відкривання 180°, що дає змогу скласти скло паралельно одне одному. При великих розмірах конструкцій, що складаються гармошкою, експерти Pauli+Sohn рекомендують поєднувати петлі скло-скло серії Flinter з петлями стіна-скло серії Flamea+. Таке поєднання не тільки гарантує безпеку при великих розмірах скла, а й дуже полегшує догляд за склом - двері-гармошка, в місці кріплення до стіни, можуть відчинятися в обидва боки.

Фурнітура серії Flinter виготовлена з цинкового справа і має чотири варіанти вологостійкого покриття. Усі кріплення та петлі мають декоративні кришки, які закривають гвинти кріплення фурнітури до стіни.

петлі одностороннього відкриття, варіанти відкриття - назовні або всередину

плоский дизайн

само закриття дверей на останніх сантиметрах

усі петлі мають фіксований кут відкриття

овальні вирізи у кріпильній лапці для регулювання положення петлі (або кріплення) на стіні

можливість відкривання дверей на 180° (як назовні, так і всередину кабінки)

встановлення суцільної рейки ущільнювача

можлива товщина скла 6-8-10 мм

обов'язкова обробка скла - загартування; для петель і кріплень – отвори у склі; для петель скло-скло 135° - на кромці скла необхідний скіс

дуже простий монтаж

вся фурнітура має декоративні кришки, які приховують кріпильні гвинти. Кількість кріпильних гвинтів фурнітури до стіни - 3 або 4 шт.

доступні кольори покриття: хром, сатин, нержавіюча сталь (шліфована), чорний матовий

допустиме навантаження на 2 петлі або кріплення - 36 кг, що відповідає склу 900х2000 мм при товщині скла 8 мм

експлуатаційні характеристики протестовано на відповідність німецьким стандартам якості DIN EN 14428:2015 5.5.

Copyright © Всі права захищено, 2023
По вашему запросу ничего не найдено