Про компанію

D&D


ОРИГІНАЛЬНА ФУРНІТУРА ВІД ЄВРОПЕЙСЬКИХ БРЕНДІВ 

Про нас

Компанія D&D є підприємством, що успішно розвивається і пропонує широкий асортимент кріплень для всіх видів скла, а також надає послуги з розробки, виробництва та монтажу виробів зі скла під ключ

Докладніше

Чому обирають нас

Ми зібрали найкращі рішення по кріпленню скла від провідних європейських виробників. Ми розуміємо, що тільки багаторічна і безвідмовна експлуатація виробів зі скла може зробити наших клієнтів щасливими, а значить, наш бізнес успішним.

Докладніше
d cab 2Вікторія Дудинська

Про нас

Скляні шторки для ванн, полиці зі скла, душові кабіни та душові перегородки - все, що Ви бажаєте виготовити зі скла у своєму домі, ми зможемо проконсультувати, розрахувати, виготовити і встановити.

"Рішення є завжди" - це наш незмінний принцип роботи з клієнтами. Яким би не стандартним, на перший погляд, не здавався Ваш виріб зі скла, Вам варто захотіти його отримати і зателефонувати в компанію D&D. Наші фахівці зможуть втілити Ваші найсміливіші мрії в життя від розробки ескізу до встановлення скляної конструкції.

Скло і метал - це природне поєднання витонченості та надійності, а вироби з такого поєднання матеріалів чудово доповнять і прикрасять будь-який інтер'єр: від класики до ультрасучасного стилю. І яким би не було інженерне рішення - при підборі фурнітури для скла компанія D&D завжди керується єдиним принципом - "якість без компромісів".

Найдорожче у Вашому домі - це Ви і члени Вашої сім'ї, а отже, будь-яке скло у Вашому домі не повинно становити жодної загрози для людей, що живуть у Вашому домі. Бездоганна якість комплектуючих, детальний розрахунок навантажень і допусків, дотримання всіх будівельних норм і правил ергономіки під час проєктування і монтажу виробів зі скла - ось ще один принцип роботи компанії D&D.

Чому обирають нас

1

Пряме постачання від європейських виробників

2

Документальне підтвердження оригінальності фурнітури

3

Найкоротші терміни постачання фурнітури. Складська програма

4

Можливість реалізувати проекти будь-якої складності

Що ми пропонуємо?

Консультаційні послуги з підбору оптимальних рішень під час проєктування
Вибір будь-якої фурнітури за каталогами виробників і доставка по Україні
Продаж супутніх матеріалів і комплектуючих для реалізації проєкту
Заміри, проєктування і монтаж душових кабін будь-якої складності
Copyright © Всі права захищено, 2023
По вашему запросу ничего не найдено