Виробники представлені на сайті

Pauli + Sohn GmbH

Компанія Pauli + Sohn GmbH була створена в 1980 році. З моменту заснування, головним принципом компанії було виготовлення продукції найвищої якості. Курс розвитку компанії і сьогодні визначає девіз - "Якість створює задоволених Клієнтів".

Продукція виготовляється в Німеччині, в місті Morsbach. Висока якість продукції, що випускається, знайшла підтвердження в численних сертифікатах, протоколах випробувань і дозволах на використання в будівництві. Асортимент продукції налічує понад 5500 елементів і комплектуючих для кріплення скла. Маркування "Виготовлено у Німеччині" нанесено на кожну деталь Pauli + Sohn.
Pauli + Sohn - це сімейне підприємство, створене Гюнтером Паулі. Сьогодні компанією керує його дочка - фрау Клаудіа Паулі

pauli 1
pauli 2
pauli 3
pauli 4
pauli 5
pauli 6

Крім виробництва, компанія має власний сучасний проєктний відділ, який займається розробкою нових безпечних систем кріплення скла. Практично щороку P+S випускає на ринок нові рішення, всі вони служать одній меті – безпечному кріпленню скла. Кріпильні елементи для скла застосовуються в усіх типах скляних конструкцій – огорожі, тераси та балюстради, фасади, скляні дашки, скляні конструкції у ванній кімнаті та сауні.

Інноваційні проєктні розробки, високоякісні матеріали, найсучасніші технології виробництва та суворий контроль гарантують високу якість кожної одиниці продукції.

Окремий напрямок займає фурнітура для душових кабін. Різноманіття кріпильних елементів, петель та комплектуючих для скляних душових кабін, дають змогу реалізувати практично будь-яку ідею дизайнера або знайти індивідуальне рішення. Фурнітура для душових кабін представлена різними серіями. Серії фурнітури для скла Pauli + Sohn різняться за розмірами та технічними характеристиками, але всі серії об'єднує сучасний дизайн, відмінна функціональність та безумовна якість.

Освоєння нових ринків і розширення частки експорту є дуже важливим для Pauli+Sohn. Торговими партнерами компанії Паулі є Японія, Австрія, Швейцарія, Іспанія, Італія, Польща, Португалія, Англія, Голландія та США.

Продукція Pauli & Sohn GmbH (як для складних фасадних кріплень скла, так і комплектуючі для душових кабін), є зразком німецької якості, до якої прагнуть інші підприємства подібної спеціалізації.

Фурнітура Pauli & Sohn GmbH - виготовлено у Німеччині.

 

pauli
pauli-fabrik
Copyright © Всі права захищено, 2023
По вашему запросу ничего не найдено