Farfalla – лаконічна класика

Петлі серії Farfalla - це надійні петлі одностороннього відкриття. Відкриття дверей можливе або тільки всередину, або тільки назовні душової кабіни. Петлі скло-скло відкриваються на 180 градусів. При використанні фурнітури цієї серії можливе виготовлення близько 50 варіантів душ кабіни. Монтаж петель цієї серії передбачає встановлення безперервної рейки ущільнювального профілю, що виключає можливість протікання води крізь петлю. Завдяки відсутності фіксованого кута закриття дверей, петлі серії Farfalla незамінні під час монтажу душових з нестандартними кутами змикання скляних частин. Саме через відсутність механізму фіксації та дозакриття дверей - ці петлі дуже тонкі та легкі. Серія Farfalla одна з найбільш популярних серій фурнітури Pauli в країнах Європи.

Фурнітура серії Farfalla виготовлена з цинкового сплаву і має п'ять варіантів вологостійкого покриття. Усі кріплення та петлі мають декоративні кришки, які закривають гвинти кріплення фурнітури до стіни та гвинти фіксації скла у петлі.

петлі одностороннього відкриття, варіанти відкриття - назовні або всередину

петлі скло-скло відкриваються на 180 градусів

встановлення суцільної рейки ущільнювача

можлива товщина скла 6-8-10 мм

наявність овальних вирізів у кріпильній лапці для виставлення точного положення петлі (або кріплення) на стіні

обов'язкова обробка скла - гартування; для петель і кріплень – у склі необхідні отвори; для петель за наявності довільних кутів - на кромці скла необхідний скіс

дуже простий монтаж

наявність декоративних кришок, які закривають кріпильні гвинти. Кількість кріпильних гвинтів фурнітури до стіни - 3 або 4 шт.

допустиме навантаження на 2 петлі або кріплення - 40 кг, що відповідає склу 1000х2000 мм при товщині скла 8 мм

доступні кольори покриття: хром, сатин, нержавіюча сталь (шліфована), чорний матовий, чорний глянець

експлуатаційні характеристики протестовано на відповідність німецьким стандартам якості DIN EN 14428:2015 5.5.

Copyright © Всі права захищено, 2023
По вашему запросу ничего не найдено