Pillango – надійні та потужні

Петлі серії Pillango - це петлі одностороннього відкриття назовні душ кабіни. Конструкція петлі дає змогу індивідуально обирати силу дозакриття дверей на останніх сантиметрах. Регулюється також і нульове положення дверей.

Завіси Pillango виготовлені у двох варіантах - для важчих і легших дверей. У конструкції петлі передбачено наявність 4-х (для важчих) або 2-х (для легших дверей) пружин. Наявність таких пружин забезпечує рівномірний і постійний розподіл навантаження на завіси, що гарантує тривалий термін служби завіс. У разі встановлення петель серії Pillango двері мають дуже плавне дозакриття на останніх сантиметрах. Завіси передбачають встановлення безперервного ущільнювального профілю.

Петлі серії Pillango виготовлені з цинкового сплаву і мають три варіанти вологостійкого покриття. Петлі мають декоративні кришки, які закривають гвинти кріплення петель до стіни. За необхідності встановлення нерухомого скла, петлі Pillango, повністю сумісні за дизайном і габаритними розмірами з кріпленнями серії Farfalla.

душові петлі відкриваються тільки назовні

плавне само закриття дверей на останніх сантиметрах

можливість регулювання нульового положення і сили дозакриття дверей

можливість підбору петель для важчих або легших дверей

встановлення суцільного ущільнювального профілю

можлива товщина скла 6-8-10 мм

обов'язкова обробка скла - загартування; для петель - свердління скла; для петель скло-скло 135° на кромці скла необхідний скіс

овальні вирізи у кріпильній лапці для регулювання положення петлі (або кріплення) на стіні

наявність декоративних кришок, які закривають кріпильні гвинти. Кількість кріпильних гвинтів фурнітури до стіни - 3 або 4 шт.

допустиме навантаження на 2 петлі або кріплення - 40 кг, що відповідає склу 1000х2000 мм при товщині скла 8 мм

доступні кольори покриття: хром, сатин, нержавіюча сталь (шліфована)

якість фурнітури серії Pillango протестовано і відповідає стандарту DIN EN 14428:2015 5.5.

Copyright © Всі права захищено, 2023
По вашему запросу ничего не найдено