Flamea+ – мінімалістична міць

Серія Flamea + представляє повний асортимент петель і кріплень для скла з прихованими гвинтами і збільшеною вантажопідйомністю. Серія розроблена з метою оптимізації герметичності душових конструкцій великих розмірів. Габаритний розмір фурнітури серії Flamea + на 10% більший, ніж у серії Flamea, але вантажопідйомність збільшено на 25%. Можливість регулювання нульового положення дверей і можливість монтажу без ущільнювального профілю - гарантують бездоганну адаптацію до різних умов монтажу скляних конструкцій розміру XL.

Фурнітура серії Flamea+ виготовлена з цинкового сплаву та має сім варіантів вологостійкого покриття. Єдина серія фурнітури, яка має вологостійке покриття "яскраве золото". Чорний колір фурнітури Flamea+ - представлений двома варіантами - "чорний матовий" та "чорний глянець". Усі кріплення та петлі мають декоративні кришки, які закривають гвинти кріплення фурнітури до стіни.

Завіси та кріплення серії Flamea + з додатковим кодуванням -SN виготовлені для монтажу в саунах. Під час виготовлення цих кріплень і петель передбачено всі без винятку спеціальні умови, яким має відповідати фурнітура для саун. Конструкцією завіси передбачено мінімальні зазори між кромкою скла і стіною, або іншим склом для утримання температури всередині сауни.

Максимально допустима температура на рівні петель становить 80ºС, що відповідає температурі 100ºС у сауні. Під час проєктування скляних дверей сауни, врахуйте, що петлі відкривають двері в обидва боки тільки на 90º.

душові петлі відкриваються в обидва боки на 90°

наявність доводчика плавного закриття дверей на останніх сантиметрах

можливість регулювання нульового положення

наявність овальних вирізів у кріпильній лапці для виставлення точного положення петлі (або кріплення) на стіні

можливість монтажу без ущільнювальних профілів

можлива товщина скла 6-8-10 мм

завдяки невеликому розміру і збільшеній вантажопідйомності - можуть бути використані під час виготовлення душових-гармошок великого розміру (у комбінації з петлями серії Flinter)

обов'язкова обробка скла - гартування; для петель - вирізи відповідно до креслень; для кріплень - отвори

простий монтаж

усі гвинтові з'єднання закриті декоративними кришками і їх не видно. Кількість кріпильних гвинтів фурнітури до стіни - 3 шт. Кількість гвинтів для фіксації скла у петлі - 4 шт.

допустиме навантаження на 2 петлі або кріплення - 45 кг, що відповідає склу 900х2000 мм за товщини скла 10 мм мм (за винятком петлі Арт 8133zn).

за замовчуванням, петлі та кріплення серії Flamea +, укомплектовані внутрішніми вкладками для скла 8 мм. При встановленні фурнітури на скло 10 або 6 мм – необхідно замовити та замінити внутрішні вкладки

доступні кольори покриття: хром, сатин, нікель, нержавіюча сталь (шліфована), яскраве золото, чорний матовий, чорний глянець

фурнітура з додатковим кодуванням "-SN" виготовлена для монтажу у саунах. Допустимі навантаження для петель у сауну – відрізняються від петель для душових кабін і становлять від 30 до 36 кг на 2 шт (залежно від моделі петлі)

експлуатаційні характеристики протестовано на відповідність стандартам якості DIN EN 14428:2015 5.5 і TR24.

Copyright © Всі права захищено, 2023
По вашему запросу ничего не найдено